אודותיי

רון דברי - סוכן הביטוח שלך איתך ברגע הקובע

רון דברי מתמחה במציאת פתרונות יצירתיים וטובים בכל תחומי הביטוח ללקוחות השונים. 

רון דואג לצרכיו של כל לקוח הן הפרטי והן העסקי עם שימת דגש על מקצועיות אמינות ויושרה. 

הסוכנות הוקמה ומנוהלת ע”י רון דברי, בעל ניסיון של למעלה מ 40 שנה בעולם הביטוח.

סוכן ביטוח – איך לבחור נכון

סוכני הביטוח מהווים גורם מאזן חשוב מאוד בענף הביטוח, ומאפשרים ללקוחות לקבל שירות טוב ואישי ולשמור על זכויותיהם מול חברות הביטוח.

סוכן ביטוח איכותי יכול לאתר עבור הלקוח את מוצרי הביטוח הטובים, הזולים והמתאימים לצרכיו, מבין שלל המוצרים השונים שמציעות חברות הביטוח, ולעזור לו לאורך השנים בעדכון המוצרים בהתאם לשינויים בחייו של הלקוח.

למרות המתקפות שספגו סוכני הביטוח בשנים האחרונות, התפקיד שלנו היום עודנו חשוב מאוד, והמציאות בשטח מראה שפעמים רבות מקבלים הלקוחות את המגיע להם מחברות הביטוח רק בזכות התערבות סוכני הביטוח.

סוכן ביטוח טוב יודע לעזור ללקוחותיו “בתפירת חליפת פנסיה וביטוח” המתאימה לצרכיו ולהעדפותיו. מצד שני, במקרים רבים יוצאים לקוחות מהפגישה עם סוכן הביטוח בתחושה שההמלצות שקיבלו היו מוכנות מראש, וכי המוצרים שהציע להם הסוכן משרתים אותו יותר מאשר אותם.

פנסיה וביטוח הם נושאים לא פשוטים, ולא כל סוכן יכול או אמור להעביר לכם שיעור בנושאים האלה, אך כמו ברכישה של כל מוצר אחר – רכב, דירה או אפילו מקרר – חשוב שיהיה לכם מושג מסוים על מה שקניתם. סוכן ביטוח טוב ידע להסביר לכם בצורה ברורה וסבלנית מה המוצרים שאתם קונים ולמה הם אכן נכונים ומתאימים עבורכם, ולא ינסה לבלבל אתכם עם מונחים ביטוחיים מורכבים.

סוכן ביטוח טוב יוכל לעשות עבורכם הבדל עצום במקרה שאכן תזדקקו להפעיל את הביטוח שלכם. מאחר ואמון הוא דבר מאוד אישי ואינדיבידואלי, חשוב שתחושת הבטן שלכם לגבי הסוכן תהיה טובה, ושתרגישו שאתם אכן סומכים עליו.